Home     Jeugd cup     Informatie publiek     Aanmelden deelnemers     Uitslagen/aanmeldingen    Foto's

 HANDBOOGSPORTVERENIGNG  'T TREFPUNT TIENRAY

Gewijzigd 24 maart 2020:  Aanmeldingen Veldronde zondag 5 juli 2020

de wedstrijd is met 120 deelnemers volgeboekt,

indien u niet kunt door deze datumwijziging, dit doorgeven via  veldtienray@hotmail.com  

uw inschrijfgeld wordt dan terug betaald !

een reservelijst wordt bijgehouden en bij afmeldingen van daaruit aangevuld

Let op !!!  Uw inschrijving is pas definitief na betaling van uw inschrijfgeld....!!!

bijgewerkt:  24 maart 2020

volgorde Naam Voornaam Bondsnr. Vereniging Vernr. Plaats Klasse
1 Houben Jan 108987 De Alpenjagers 1185 Sittard TRHVT
2 Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen 1164 Koningslust RH
3 Stevens Henk 143961 De Indianen 1164 Koningslust BBHVT
4 Koopmans Renť 141804 De Indianen 1164 Koningslust RH
5 Wismans Jos 104542 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT
6 Nabben Joey 139511 t Trefpunt 1157 Tienray RH
7 Klaassens Fleur 174441 t Trefpunt 1157 Tienray RD
8 Bonacker Steffen Duitsland BSV Eversael - Duitsland BBH
9 Kasbrink Helmar Duitsland BSV Eversael - Duitsland TRHM
10 Schubert Mario Duitsland BSV Eversael - Duitsland TRH
11 Aernouts Hugo BelgiŽ SSR - Rijkevorsel TRHM
12 Vaes Tim 155199 HBS Wilhelmina 1179 Ospel RH
13 Gisteren, van Nienke 169613 De Vriendenkring 1087 Schaijk RD
14 Janssen Axel 132134 De Grensschutters 1342 Reuver RH
15 Driesen Tom 525021 Oude Stam Neerpelt 525 Neerpelt TRH
16 Baets Sharon 151086 De Grensschutters 1342 Reuver RD
17 Baets Frank 139838 De Grensschutters 1342 Reuver RH
18 Smets Rudi 511060 SHE - BelgiŽ TRHVT
19 Weerdenburg, van Rene 154357 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
20 Korf Manon 172212 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RD
21 Aalsma Wouter 153832 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RH
22 Busse, van de Machiel 138834 HBSA 1312 Almere RH
23 Driesen Guido 525025 Oude Stam Neerpelt 525 Neerpelt TRHM
24 Zanden, van der Wendy 166565 Doele Willem 3 1088 Boekel RD
25 Verdikt Erwin 167808 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RH
26 Meulen, van der Roy 157468 HBSA 1312 Almere CHM
27 Klaver Kaj 142372 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
28 Blokker Ijf 132381 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
29 Hall, van Daniel 150604 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
30 Snijders Marcel 169448 Waterlandschutters 1249 Purmerend CHM
31 Jonkers Jonkers 107274 HBS Wilhelmina 1179 Ospel BBHVT
32 Geffen, van Hans 138682 EMM 1215 Asten RH
33 Geffen, van Jan 118067 EMM 1215 Asten RHM
34 Vlieks Quinn 157270 t Trefpunt 1157 Tienray BBH
35 Liebregts Ad 141398 De Grensschutters 1342 Reuver CHM
36 Hodzelmans Annelies 162098 De Grensschutters 1342 Reuver CDVT
37 Atsma Lisette 170490 AHV Centaur 1231 Amersfoort RD
38 Schutte Nico 164440 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBHVT
39 Ent Bob 135413 AHV Centaur 1231 Amersfoort CHM
40 Lindeboom Erik 157200 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
41 Rieder Erwin 140954 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
42 Poel, van der Arjan 170183 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
43 Verbeek Olivier 167813 AHV Centaur 1231 Amersfoort RH
44 Rudat Michael 110983 De Grensschutters 1342 Reuver CH
45 Gelderen, van Mitchell 169467 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
46 Massaro Chiara 155664 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum RD
47 Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur 1231 Amersfoort RH
48 Dekkers Gerard 130843 Beatrix 1092 Acht BBHVT
49 Dekkers, v/d Plas Neel 166307 Beatrix 1092 Acht BBDM
50 Arets Roel 156013 VZOD 1107 Zeelst BBH
51 Heijstek Wim 152425 Vriendenkring 1035 Rijen CHM
52 Heijstek Petra 169852 Vriendenkring 1035 Rijen CDM
53 Oosterhuis Jan 136466 HBS Emmeloord 1338 Emmeloord RHM
54 Koonings Gerard 101346 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CHM
55 Koonings Dylan 152256 Ons Genoegen 1154 Ysselsteyn CH
56 Maessen Jolanda 167548 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBD
57 Diepens Leo 120557 St. Sebastiaan 1034 Goirle BBHVT
58 Simons Marc 167716 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CHM
59 Cloudt Wim 131766 De Grensschutters 1342 Reuver CHVT
60 Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt 1162 Tienray RJ
61 Deptula Martin 6654 BFH -   CHM
62 Deptula Tanja 6656 BFH -   CD
63 Boumans Maikel 137821 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop RH
64 Cleven Anita 133706 t Trefpunt 1160 Tienray BBDVT
65 Cleven Mike 136158 t Trefpunt 1161 Tienray BBH
66 Cleven Twan 106693 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT
67 Beuken Willem 118518 HS Hilversum 1241 Hilversum RHM
68 Brosen Volker Duitsland - - - BBH
69 Gemsa Melanie Duitsland - - - BBD
70 Jansen Herman 164417 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde BBHM
71 Hout, van Hans 137045 VZOD 1107 Zeelst BBHVT
72 Coelen, van der Wil 168514 De Schutroe 1155 Horst BBHM
73 Coelen, van der Maartje 166904 De Schutroe 1155 Horst BBDJ
74 Kuiperi Inge 107660 HBSA 1312 Almere RDM
75 Jager Bert 137314 HV de Vrijheid 1357 Zuidlaren BBH
76 Kuipťri Morgaine 141304 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum CD
77 Haan, de Ron 118812 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBHM
78 Mulder Judith 164388 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBDM
79 Erp, van Rene 113416 DVS Rosmalen 1057 Rosmalen CHM
80 Dongen, van Maikel 143412 Robin Hood 1197 Brunssum RH
81 Dongen, van Tim 165900 Robin Hood 1197 Brunssum RH
82 Jansen Cor 104427 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn TRHVT
83 Vullings Peter 163715 De Schutroe 1155 Horst BBHM
84 Schenk Richard 140545 Santpoort Noord 1247 Santpoort TRHM
85 Smits Jessica 172876 De Schutroe 1155 Horst BBD
86 Smits Stefan 172642 De Schutroe 1155 Horst TRH
87 Dudink Bart 157718 Vriendenkring 1035   CH
88 Dudink Desiree 158112 Vriendenkring 1035   CD
89 Willemsen Casper 151477 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum CH
90 Aanen Gert 116209 Arrow'94 1327 Leusden CHVT
91 Becking Joke 117177 Arrow '94 1327 Leusden CDM
92 Becking Leo 117175 Arrow '94 1327 Leusden CHM
93 Becking Raymond 173689 Arrow '94 1327 Leusden RH
94 Roof Piet 11748 Arrow'94 1327 Leusden CHM
95 Graaf, van der Tamara 165273 HBS Almere 1312 Almere RJ
96 Volder, de Geert 128085 SSW - BelgiŽ CH
97 Volder, de Erik 128105 SSW - BelgiŽ CHVT
98 Sels Patrick 128092 SSW - BelgiŽ CH
99 Bielen Roland 530001 PSE Pro Sport Events 530001 Heusden-Zolder CHVT
100 Koenen Anja 142023 SSR 142 Rijkevorsel CDVT
101 Veken, van der Jan 142022 SSR 142 Rijkevorsel BBHVT
102 Buijteweg Andrť 130467 HBSA 1312 Almere CHVT
103 Lugtigheid Tim 164427 HBS Weert 1404 Weert RH
104 Kampstra Marinka 156099 Eilandschutters 1240 Texel CD
105 Kampstra Marja 160907 Eilandschutters 1240 Texel RDM
106 Kampstra Lisette Eilandschutters 1240 Texel TRD
107 Beemsterboer Barry 141919 Alliance d'Amitie 1060 Ulvenhout RH
108 Kooten, van Bart 164322 Concordia 1239 Amsterdam CH
109 Mark, van der Chantal 170935 Concordia 1239 Amsterdam CD
110 Wisselink Luuk 170529 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde RJ
111 Koolhof Pascal 141167 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde RH
112 Aarts Rene 115516 OBK 1119 Hapert CH
113 Passier Theo 109735 HBV Condcordia 1099 St. Oedenrode CHVT
114 Poels Harry 142005 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CHVT
115 Poels Wendy 134152 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CD
116 Dinghs Piet 109684 t Trefpunt 1157 Tienray RHVT
117 Reif Dorus Duitsland BSV Eversael - Duitsland CDM
118 Reif Reinhart Duitsland BSV Eversael - Duitsland CHVT
119 Hellegers Ton 104425 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn RHM
120 Hellegers Gijs 164245 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn RC
   
Reserve nr.1 Heugten, van  Dorus 134261 ORH Someren 1220 Someren CHM
Reserve nr.2 Meeuws Jos 167941 ORH Someren 1220 Someren CHM
Reserve nr.3 Dijk, van Marijn 115333 MBSOV 1243 Noordkop CD
Reserve nr.4 Dijk, van Rob 173990 MBSOV 1243 Noordkop CH
Reserve nr.5 Liu C 168382 ARC 1003 BBD
Reserve nr.6 Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll Boekel RH
Reserve nr.7 Vogels Henk 100330 Doele Willem lll Boekel RHM
Reserve nr.8 Receveur JP 135355 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel CHM
Reserve nr.9 Gaile Baiba 166243 VZOD 1107 Zeelst BBD
Reserve nr.10 Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club 1392 Roermond RD
Reserve nr.11 Bogers Renť 106786 Concordia 1094 St. Oedenrode RHM
Reserve nr.12 Paalvast Bart 171916 HBSV Achilles 1234 Alkmaar TRH
Reserve nr.13 Driessen Henk 102821 EMM 1215 Asten CHVT
Reserve nr.14 Voermans Marco 136674 Alliance d'Amitie 1060 Ulvenhout CH
Reserve nr.15 Lange Dave 167868 Robin Hood 1197 Brunssum RH
Reserve nr.16 Schrauwen Karel 142019 SSR RHV
Reserve nr.17 Hendrickx Guy 142021 SSR BBHM
Reserve nr.18 Luyckx Jan 142020 SSR BBHVT
Reserve nr.19 Bosma Jan 150398 Oude Doelen Roosendaal TRH
Reserve nr.20 Bosma Maureen 143904 Oude Doelen Roosendaal TRD
Reserve nr.21 Janssen Ton 108408 De Indianen Koningslust CHVT
Reserve nr.22 Hoekstra Sylvia 173649 Achilles 1234 Alkmaar TRD
Reserve nr.23 Elsgeest Dick 171315 HSB Artemis 1228 Lelystad CHVT
Reserve nr.24 Elsgeest Dorus 160271 HSB Artemis 1228 Lelystad CH
Reserve nr.25 Assema, van Natascha 160622 HSB Artemis 1228 Lelystad RDJ
Reserve nr.26 Bijl Marcel 116951 St. Hubertus 1171 Stramproy RHM
Reserve nr.27 Dijk, van Nick 164648 VZOS Santpoort 1247 Santpoort CH
Reserve nr.28 Boeseken Mario 139622 VZOS Santpoort 1247 Santpoort CH
Reserve nr.29 Heiligers Ingrid 159641 t Trefpunt 1157 Tienray RD
Reserve nr.30 Everaers Jean Pascal 136137 Rozenjagers 1199 Stein CH
Reserve nr.31 Zijm Kees 140751 Swarte Skeepe 1394 RHM
Reserve nr.32 Zijm Edo 140747 Swarte Skeepe 1394 RHM
Reserve nr.33 Klaveren, van Ger 100005 Swarte Skeepe 1394 TRH
Reserve nr.34 Oortmann Cristiaan 151928 HV De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBH
Reserve nr.35 Curvers Thieu 114142 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel CHM
Reserve nr.36 Heuvel Bart 130685 HS Hilversum 1241 Hilversum CH