Home     Jeugd cup     Informatie publiek     Aanmelden deelnemers     Uitslagen/aanmeldingen    Foto's

 HANDBOOGSPORTVERENIGNG  'T TREFPUNT TIENRAY

 

Aanmeldingen Veldronde zondag 3 mei 2020

de wedstrijd is met 120 deelnemers volgeboekt,

een reservelijst wordt bijgehouden en bij afmeldingen van daaruit aangevuld

Let op !!!  Uw inschrijving is pas definitief na betaling van uw inschrijfgeld....!!!

bijgewerkt: 6 januari 2020

volgorde Naam Voornaam Bondsnr. Vereniging Vernr. Plaats Klasse
1 Houben Jan 108987 De Alpenjagers 1185 Sittard TRHVT
2 Theeuwen Wilbert 108180 De Indianen 1164 Koningslust RH
3 Stevens Henk 143961 De Indianen 1164 Koningslust BBHVT
4 Renť Koopmans 141804 De Indianen 1164 Koningslust RH
5 Wismans Jos 104542 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT
6 Nabben Joey 139511 t Trefpunt 1157 Tienray RH
7 Klaassens Fleur 174441 t Trefpunt 1157 Tienray RD
8 Bonacker Steffen Duitsland BSV Eversael - Duitsland BBH
9 Kasbrink Helmar Duitsland BSV Eversael - Duitsland TRHM
10 Schubert Mario Duitsland BSV Eversael - Duitsland TRH
11 Aernouts Hugo BelgiŽ SSR - Rijkevorsel TRHM
12 Vaes Tim 155199 HBS Wilhelmina 1179 Ospel RH
13 Gisteren, van Nienke 169613 De Vriendenkring 1087 Schaijk RD
14 Janssen Axel 132134 De Grensschutters 1342 Reuver RH
15 Driesen Tom 525021 Oude Stam Neerpelt 525 Neerpelt TRH
16 Baets Sharon 151086 De Grensschutters 1342 Reuver RD
17 Baets Frank 139838 De Grensschutters 1342 Reuver RH
18 Smets Rudi 511060 SHE - BelgiŽ TRHVT
19 Weerdenburg, van Rene 154357 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
20 Korf Manon 172212 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RD
21 Aalsma Wouter 153832 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RH
22 Busse, van de Machiel 138834 HBSA 1312 Almere RH
23 Driesen Guido 525025 Oude Stam Neerpelt 525 Neerpelt TRHM
24 Zanden, van der Wendy 166565 Doele Willem 3 1088 Boekel RD
25 Verdikt Erwin 167808 Saense Handboog Schutters 1244 Zaandam RH
26 Meulen, van der Roy 157468 HBSA 1312 Almere CHM
27 Klaver Kaj 142372 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
28 Blokker Ijf 132381 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
29 Hall, van Daniel 150604 Waterlandschutters 1249 Purmerend CH
30 Snijders Marcel 169448 Waterlandschutters 1249 Purmerend CHM
31 Jonkers Jonkers 107274 HBS Wilhelmina 1179 Ospel BBHVT
32 Gefffen, van Hans 138682 EMM 1215 Asten RH
33 Gefffen, van Jan 118067 EMM 1215 Asten RHM
34 Vlieks Quinn 157270 t Trefpunt 1157 Tienray BBH
35 Veld Marco 159093 Alliance d'Amitie 1060 Ulvenhout CH
36 Liebregts Ad 141398 De Grensschutters 1342 Reuver CHM
37 Hodzelmans Annelies 162098 De Grensschutters 1342 Reuver CDVT
38 Atsma Lisette 170490 AHV Centaur 1231 Amersfoort RD
39 Schutte Nico 164440 De Vrijheid 1357 Zuidlaren BBHVT
40 Ent Bob 135413 AHV Centaur 1231 Amersfoort CHM
41 Lindeboom Erik 157200 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
42 Rieder Erwin 140954 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
43 Poel, van der Arjan 170183 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
44 Verbeek Olivier 167813 AHV Centaur 1231 Amersfoort RH
45 Rudat Michael 110983 De Grensschutters 1342 Reuver CH
46 Gelderen, van Mitchell 169467 AHV Centaur 1231 Amersfoort CH
47 Massaro Chiara 155664 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum RD
48 Vries, de Wilfred 169501 AHV Centaur 1231 Amersfoort RH
49 Dekkers Gerard 130843 Beatrix 1092 Acht BBHVT
50 Dekkers, v/d Plas Neel 166307 Beatrix 1092 Acht BBDM
51 Arets Roel 156013 VZOD 1107 Zeelst BBH
52 Heijstek Wim 152425 Vriendenkring 1035 Rijen CHM
53 Heijstek Petra 169852 Vriendenkring 1035 Rijen CDM
54 Oosterhuis Jan 136466 HBS Emmeloord 1338 Emmeloord RHM
55 Koonings Gerard 101346 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CHM
56 Koonings Dylan 152256 Ons Genoegen 1154 Ysselsteyn CH
57 Maessen Jolanda 167548 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBD
58 Diepens Leo 120557 St. Sebastiaan 1034 Goirle BBHVT
59 Simons Marc 167716 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop CHM
60 Cloudt Nelly 135989 De Grensschutters 1342 Reuver CDVT
61 Cloudt Wim 131766 De Grensschutters 1342 Reuver CHVT
62 Vlieks Kyara 157269 t Trefpunt 1162 Tienray RJ
63 Deptula Martin 6654 BFH -   CHM
64 Deptula Tanja 6656 BFH -   CD
65 Boumans Maikel 137821 HBV Midden Limburg 1289 Vlodrop RH
66 Cleven Anita 133706 t Trefpunt 1160 Tienray BBDVT
67 Cleven Mike 136158 t Trefpunt 1161 Tienray BBH
68 Cleven Twan 106693 t Trefpunt 1157 Tienray BBHVT
69 Beuken Willem 118518 HS Hilversum 1241 Hilversum RHM
70 Brosen Volker Duitsland - - - BBH
71 Gemsa Melanie Duitsland - - - BBD
72 Jansen Herman 164417 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde BBHM
73 Hout, van Hans 137045 VZOD 1107 Zeelst BBHVT
74 Coelen, van der Wil 168514 De Schutroe 1155 Horst BBHM
75 Coelen, van der Maartje 166904 De Schutroe 1155 Horst BBDJ
76 Kuiperi Inge 107660 HBSA 1312 Almere RDM
77 Jager Bert 137314 HV de Vrijheid 1357 Zuidlaren BBH
78 Kuipťri Morgaine 141304 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum CD
79 Haan, de Ron 118812 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBHM
80 Mulder Judith 164388 Waterlandschutters 1249 Purmerend BBDM
81 Erp, van Rene 113416 DVS Rosmalen 1057 Rosmalen CHM
82 Dongen, van Maikel 143412 Robin Hood 1197 Brunssum RH
83 Dongen, van Tim 165900 Robin Hood 1197 Brunssum RH
84 Jansen Cor 104427 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn TRHVT
85 Vullings Peter 163715 De Schutroe 1155 Horst BBHM
86 Schenk Richard 140545 Santpoort Noord 1247 Santpoort TRHM
87 Smits Jessica 172876 De Schutroe 1155 Horst BBD
88 Smits Stefan 172642 De Schutroe 1155 Horst TRH
89 Dudink Bart 157718 Vriendenkring 1035   CH
90 Dudink Desiree 158112 Vriendenkring 1035   CD
91 Willemsen Casper 151477 Handboogschutterij Hilversum 1241 Hilversum CH
92 Aanen Gert 116209 Arrow'94 1327 Leusden CHVT
93 Becking Joke 117177 Arrow '94 1327 Leusden CDM
94 Becking Leo 117175 Arrow '94 1327 Leusden CHM
95 Becking Raymond 173689 Arrow '94 1327 Leusden RH
96 Roof Piet 11748 Arrow'94 1327 Leusden CHM
97 Graaf, van der Tamara 165273 HBS Almere 1312 Almere RJ
98 Volder, de Geert 128085 SSW - BelgiŽ CH
99 Volder, de Erik 128105 SSW - BelgiŽ CHVT
100 Sels Patrick 128092 SSW - BelgiŽ CH
101 Bielen Roland 530001 PSE Pro Sport Events 530001 Heusden-Zolder CHVT
102 Koenen Anja 142023 SSR 142 Rijkevorsel CDVT
103 Veken, van der Jan 142022 SSR 142 Rijkevorsel BBHVT
104 Buijteweg Andrť 130467 HBSA 1312 Almere CHVT
105 Lugtigheid Tim 164427 HBS Weert 1404 Weert RH
106 Kampstra Marinka 156099 Eilandschutters 1240 Texel CD
107 Kampstra Marja 160907 Eilandschutters 1240 Texel RDM
108 Kampstra Lisette Eilandschutters 1240 Texel TRD
109 Beemsterboer Barry 141919 Alliance d'Amitie 1060 Ulvenhout RH
110 Kooten, van Bart 164322 Concordia 1239 Amsterdam CH
111 Mark, van der Chantal 170935 Concordia 1239 Amsterdam CD
112 Wisselink Luuk 170529 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde RJ
113 Koolhof Pacal 141167 St. Switbertus 1267 Lichtenvoorde RH
114 Aarts Rene 115516 OBK 1119 Hapert CH
115 Passier Theo 109735 HBV Condcordia 1099 St. Oedenrode CHVT
116 Poels Harry 142005 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CHVT
117 Poels Wendy 134152 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn CD
118 Dinghs Piet 109684 t Trefpunt 1157 Tienray RHVT
119 Reif Dorus Duitsland BSV Eversael - Duitsland CDM
120 Reif Reinhart Duitsland BSV Eversael - Duitsland CHVT
   
Reserve nr.1 Hellegers Ton 104425 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn RHM
Reserve nr.2 Hellegers Gijs 164245 Ons Genoegen 1153 Ysselsteyn RC
Reserve nr.3 Porsch Judith 133989 VZOS 1247 Santpoort TRDM
Reserve nr.4 Porsch Maarten 133988 VZOS 1247 Santpoort TRHM
Reserve nr.5 Heugten, van  Dorus CHM
Reserve nr.6 Meeuws Jos CHM
Reserve nr.7 Dijk, van Marijn 115333 MBSOV 1243 Noordkop CD
Reserve nr.8 Dijk, van Rob 173990 MBSOV 1243 Noordkop CH
Reserve nr.9 Liu C 168382 ARC 1003 BBD
Reserve nr.10 Vogels Stefan 151960 Doele Willem lll Boekel RH
Reserve nr.11 Vogels Henk 100330 Doele Willem lll Boekel RHM
Reserve nr.12 Receveur JP 135355 Vriendschap & Strijd 1178 Hunsel CHM
Reserve nr.13 Gaile Baiba 166243 VZOD 1107 Zeelst BBD
Reserve nr.14 Nooij, van Chantal 171581 The Archery Club 1392 Roermond RD
Reserve nr.15 Bogers Renť 106786 Concordia 1094 St. Oedenrode RHM
Reserve nr.16 Paalvast Bart 171916 HBSV Achilles 1234 Alkmaar TRH
Reserve nr.17 Driessen Henk 102821 EMM 1215 Asten CHVT

 

Home     Jeugd cup     Informatie publiek     Aanmelden deelnemers     Uitslagen/aanmeldingen    Foto's